Один из передбачених менделеевим елемент розташований у 4 групи й утворюе оксид, у якому масова частка оксигену становить 30,6% визначте цей елемент.

+5
Ответы (1)
  1. 8 сентября, 03:04
    0
    Этот элемент Ge (германий).

    Порядковый номер 32, находится в IV - ой группе. Образует оксид GeO2.

    Mr (GeO2) = 73 + 32 = 105

    w (Ge) = 73/105 = 69.5%

    w (O2) = 32/105 = 30.5%

    69.5% + 30.5% = 100%

    Элемент определен верно.