У 200 г. води розчинили 2 ложки (10 г. цукру) яка масова частка цукру?

+1
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 17:19
    0
    M = 200+20 = 220 г

    W = 20/220 = 0.09 (или 9%)