Яка масова частка феруму в оксидах що виражается формулами:FeO Fe2O3 Fe3O4

+2
Ответы (1)
  1. 15 января, 18:28
    0
    Mr (FeO) = 56 + 16 = 72

    W (Fe) = Ar (Fe) * n / Mr (FeO) * 100% = 56 * 1 / 72 * 100% = 78%

    Mr (Fe2O3) = 56 * 2 + 16*3 = 160

    W (Fe) = Ar (Fe) * n / Mr (Fe2O3) * 100% = 56 * 2 / 160 * 100% = 70%

    Mr (Fe3O4) = 56*3 + 16*4 = 232

    W (Fe) = Ar (Fe) * n / Mr (Fe3O4) * 100% = 56*3 / 232 * 100% = 72%