Потрибно приготувати розчин натрий нитрату масою 300 г (масова частка NaNO3 5%). Визначте объем розчину з масовою часткою натрий нитрату 16% (густина - 1.11 г/мл), необхидних для цього.

+5
Ответы (1)
  1. 4 января, 16:28
    0
    W (NaNO3) = m (NaNO3) / m (NaNO3, H2O)

    p = m (NaNO3, H2O) / V (NaNO3, H2O)

    m (NaNO3, H2O) = 300*0.05 = 15 г

    m (NaNO3, H2O) 16%розчину = 15/0,16=93,75 г

    V (NaNO3, H2O) 16% розчину = 93,75/1,1=84,46 мл