Приготуй розчин масою 10 г з масовою часткою кухонной соли 10% решите задачей

+1
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 23:55
    0
    Дано:

    m (р-ра) = 10 г W (в-ва) = m (в-ва) / m (р-ра) * 100%

    W (в-ва) = 10% m (в-ва) = m (р-ра) * W (в-ва) / 100%

    Найти: m (в-ва) = 10 * 10 / 100 = 1 г

    m (в-ва) m (воды) = m (р-ра) - m (в-ва) = 10-1=9 г

    m (воды)