Помогите

FeCl2 + NaOH =

CuSO4 + Fe =

CuSO4 + NaOH =

Cu (OH) 2 + HCl =

+4
Ответы (1)
  1. 1 июля, 21:51
    0
    FeCl2 + 2NaOH = Fe (OH) 2+2NaCl

    CuSO4 + Fe = FeSO4+Cu

    CuSO4 + 2NaOH = Cu (OH) 2+Na2SO4

    Cu (OH) 2 + 2HCl = CuCl2+2H2O