помогите с химией! Zn+HCl = NaOHф+HCl = K2CO3+HCl = K2SO4+HCl = NaOH+H2SO4 = NaOH+FeCl3 = CuSO4+NaOH = CuSO4+BaCl2=

+3
Ответы (1)
  1. 16 января, 08:15
    0
    1) Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

    2) NaOH + HCl = NaCl + H2O

    3) K2CO3 + 2HCl = 2KCl + H2CO3

    4) K2SO4 + 2HCl = 2KCl + H2SO4

    5) NaOH + H2SO4 = NaSO4 + H2O

    6) 3NaOH + Fe Cl3 = 3NaCl + Fe (OH) 3

    7) CuSO4 + 2NaOH = Cu (OH) 2 (осадок) + Na2SO4

    8) CuSO4 + BaCl2 = CuCl2 + BaSO4 (осадок)