Скильки соли и води треба взяты для приготуваня роз мну масою 200 г з масою соли 5%

+4
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 01:25
    0
    Дано:

    W (соли) = 5% = 0.05

    m (раствора) = 200 г

    Найти:

    m (соли) - ?

    m (воды) - ?

    Решение:

    m (соли) = m (раствора) * W (соли) = 200 * 0.05 = 10 г

    m (воды) = m (раствора) - m (соли) = 200 - 10 = 190 г

    Ответ: m (воды) = 190 г; m (соли) = 10 г