Цикл масою 13 г прореагував з хлором масою 14,2 г. Яка маса утвореного цинк хлориду?

+4
Ответы (1)
  1. 7 июля, 01:04
    0
    0,2 моль х моль

    Zn+Cl₂=ZnCl₂

    1 моль 1 моль

    n (Zn) = 13:65=0,2 моль

    n (Cl₂) = 14,2:71=0,2 моль

    х (ZnCl₂) = 0,2*1:1=0,2 моль

    m (ZnCl₂) = 0,2*136=27,2 г