Виконайте перетворення:

Оксиген

H2O2➡ O2➡CO2➡H2CO3➡Na2CO3

+5
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 18:03
    0
    2H2O2 (t) = 2H2O + O2

    O2 + C = CO2

    CO2 + H2O = H2CO3

    H2CO3 + 2NaOH = Na2CO3 + 2H2O