Виконайте перетворення P➡P2O5➡H3PO4 Ca3 (PO4) 2

+5
Ответы (1)
  1. 7 июля, 21:16
    0
    1) 4P+5O2=2P2O5

    2) 2P2O5+6H2O=4H3PO4

    3) 2H3PO4+3CaCl2=6HCl+Ca3 (PO4) 2