Визначити масу соли по 3% в розчини масою 150 г

+5
Ответы (1)
  1. 7 августа, 16:03
    0
    W = m (в-ва) / m (р-ра) * 100%

    m (в-ва) = W*m (р-ра) / 100 = 3*150/100 = 4.5 (г)