Fe3o4=Fe=FeCl2=FeCl3

+5
Ответы (1)
  1. 29 июля, 19:04
    0
    Fe3O4 + 4 H2 = 3 Fe + 4 H2O

    Fe + 2 HCl = FeCl2 + H2

    2 FeCl2 + Cl2 = 2 FeCl3