Обчислити видносно малекулярну масу таких речовин:

1) Mr (Cu2O)

2) Mr (K3PO4)

+3
Ответы (1)
  1. 25 мая, 10:38
    0
    1) Mr (Cu2O) = 63.5*2+16=143

    2) Mr (K3PO4) = 39*3+31+16*4=212