Обчислити молярну масу речовин:

1. Fe2 (So4) 3

2. (CaCO3) 2CO2

3. KAC (OH) 4

+1
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 09:23
    0
    1. Fe2 (SO4) 3 = 2*56 + 32*3 + 16*12 = 400

    2. (CaCO3) 2CO3 = 2*40 + 2*12 + 16*6 + 12 + 16*3 = 260

    3. KAl (OH) 4 = 39 + 27 + 16*4 + 1*4 = 134