Визначити малекулярну масу

Mr BaS=

Mr Ba3 (PO4) 2=

Mr NaHSO4 =

+4
Ответы (1)
  1. 21 января, 09:03
    0
    Mr BaS = Ar (Ba) + Ar (S) = 137 + 32=169

    Mr Ba3 (PO4) 2=Ar (Bax3) + Ar (P) + Ar (Ox4) = (137x3) + 31 + (16x4) = 506

    Mr NaHSO4=Ar (Na) + Ar (H) + Ar (S) + Ar (O) 4=23 + 1 + 32 + (16x4) = 120