Задача з химии 8 клас. Обчислить масу вихидних речовин необхидних для добування реакциею нейтрализации 70 грам кальций нитрату.

+2
Ответы (1)
  1. 25 июля, 19:33
    0
    Х г Х г 70 г

    Сa (OH) 2 + 2HNO3 = Ca (NO3) 2 + 2H2O

    n=1 моль n = 2 моль n = 1 моль

    Mr = 74 г/моль Mr = 63 г/моль Mr = 164 г/моль

    m = 74 г m = 126 г m = 164 г

    Х г Са (ОН) 2 - 70 г Са (NO3) 2

    74 г Са (ОН) 2 - 164 г Ca (NO3) 2

    m (Ca (OH) 2) = 74 * 70 / 164 = 31,6 г

    Х г HNO3 - 70 г Ca (NO3) 2

    126 г HNO3 - 164 г Ca (NO3) 2

    m (HNO3) = 126 * 70 / 164 = 54 г