Обчислить килькисть речовини магний оксиду и обэм (н. у.) карбон оксиду, необхидних для добування 4,2 магний карбонату.

+1
Ответы (1)
  1. 12 марта, 12:43
    0
    Х моль Х л 4,2 г

    MgO + CO2 - > MgCO3

    n=1 моль n=1 моль n=1 моль

    Vm=22,4 л/моль М = 84 г/моль

    V = 22,4 л m=84 г

    Х моль MgO - 4,2 г MgCO3

    1 моль Mg - 84 г MgCO3

    n (MgO) = 1 * 4,2 / 84 = 0,05 моль

    Х л СО2 - 4,2 г MgCO3

    22,4 л СО2 - 84 г MgCO3

    V (CO2) = 22,4 * 4,2 / 84 = 1,12 л