Обчислити обэм вуглекислого газу який утворився в результаты згорання природного газу, що мыстить СН4 обэм 5 моль

+4
Ответы (1)
  1. 12 марта, 14:17
    0
    СН4+2 О2=СО2+2 Н2 О

    n (СO2) = 5 моль

    V (СO2) = 5*22,4=112 л