Обчислити ph 0,01m розчину KOH

+5
Ответы (1)
  1. 10 декабря, 21:26
    0
    KOH = K⁺ + OH⁻

    pH+pOH=14

    pH=14-pOH

    pOH=-lg[OH⁻]

    pH=14+lg[OH⁻]

    pH=14+lg0,01=14-2=12

    pH=12