До 150 г 5% розчину добавили 20 г води визначити масову частку новоутвореного розчину

+2
Ответы (1)
  1. 15 февраля, 05:11
    0
    M (розч. речовини) = 150 г*0,05 = 7,5 г

    m" (розч) = 150 г + 20 г = 170 г

    ω" (розч. речовини) = 7,5 г/170 г = 0,0441 або 4,41%