FeSO3 як визначити масову частку

+3
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 12:54
    0
    M (FeSO3) = 56+32+3*16=136

    W (Fe) = 56/136=0.41=41%

    W (S) = 32/136=0.24=24%

    W (O) = 48/136=0.35=35%