Визначити масову частку Аl2 O3 W

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 19:32
    0
    Mr (Al2O3) = 54+49=102

    w (Al2) = ((2•27) / 102) • 100%=53%

    w (O3) = ((3•16) / 102) •100%=47%