Обчислить молекулярну масу таких речовын:CaCO3, NH3, FeS, SO2.

+1
Ответы (2)
  1. 17 сентября, 13:08
    0
    Mr (CaCO3) = Ar (Ca) + Ar (C) + 3Ar (O) = 40+12+3*16 = 100

    Mr (NH3) = Ar (N) + 3Ar (H) = 14+3=17

    Mr (FeS) = Ar (Fe) + Ar (S) = 56+32=88

    Mr (SO2) = Ar (S) + 2Ar (O) = 32+2*16=64
  2. 17 сентября, 13:50
    0
    Mr (CaCO3) = 40 + 12 + 16*3 = 100

    Mr (NH3) = 14 + 1*3 = 17

    Mr (FeS) = 56 + 32 = 88

    Mr (SO2) = 32 + 16*2 = 64