Ba (OH) 2 + HCl =

CuO + H2SO4 =

Fe2O3 + H2 =

+1
Ответы (2)
  1. 4 декабря, 18:03
    0
    1) = BaCl+H2O

    2) = CuSO4+H2O

    3) Fe2O3+H2 = 2Fe + 3H2O
  2. 4 декабря, 19:10
    0
    Ba (OH) 2 + 2HCl = BaCI2 + 2H2O

    CuO + H2SO4 = CuSO4 + H2O

    Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O