Зробити ланцюжок перетворень

SO3 - H2SO4 - K2SO4 - KCI - KNO3

+1
Ответы (1)
  1. 25 октября, 08:19
    0
    1) H2O+SO3=H2SO4

    2) H2SO4+2KOH=K2SO4+2H2O

    3) K2SO4+2HCl=2KCl+H2SO4

    4) KCl+HNO3=KNO3+HCl