Дано:

m (Na) - 4.6 г

m (H2O) - 150 г

W (р. вещ.) - ?

+4
Ответы (1)
  1. 14 октября, 03:11
    0
    2Na+2H2O=2NaOH+H2

    n (Na) = n (NaOH) = 4.6/23=0.2

    m (NaOH) = 0.2*40=8

    m (p) = 4.6+150-0.2=154.4

    w=8/154.4*100%=5.18%