1) Ca (OH) 2+CO2=

2) CuSO4+NaOH=

3) KON+FeCL3=

4) Fe (OH) 2+CuO=

+4
Ответы (1)
  1. 31 октября, 10:04
    0
    1) Ca (OH) 2+CO2=CaCO3+H2O

    2) CuSO4+2NaOH=Na2SO4+Cu (OH) 2

    3) 3KOH+FeCL3=Fe (OH) 3+3KCl

    4) Fe (OH) 2+CuO=FeO+Cu (OH) 2