1) Ва (NO3) 2+Na2 SO4 = 2) Al (NO3) 3+Na OH = 3) Na3 SO3 + KCl=

+4
Ответы (2)
  1. 15 мая, 07:43
    0
    1) Ba (NO3) 2+Na2SO4=BaSO4+2NaNO3

    2) AI (NO3) 3+3NaOH=AI (OH) 3+3NaNO3

    3) Na2SO3+2KCI=2NaCI+K2SO3
  2. 15 мая, 09:18
    0
    1) Ba (NO3) 2+Na2SO4=BaSO4+2NaNO3

    2) AI (NO3) 3+3NaOH=AI (OH) 3+3NaNO3

    3) Na2SO3+2KCI=2NaCI+K2SO3