1) AgNO3+KBr=

2) Cu (OH) 2+HNO3=

3) CaCO3+HCL=

+2
Ответы (1)
  1. 30 января, 10:06
    0
    1) AgNO3+KBr=KNO3+AgBr*стрелочка вниз*

    2) Cu (OH) 2+2HNO3=Cu (NO3) 2+2H2O

    3) CaCO3+2HCL=CaCl2+CO2*стрелочка вверх*+H2O