Густина насиченого вуглеводню за воднем становить 15. Яка молекулярна формула вуглеводню

+4
Ответы (1)
  1. 7 декабря, 01:55
    0
    CnH2n+2

    D (H2) = 15

    M (CnH2n+2) = 15*2 = 30

    14n+2 = 30

    14n=28

    n=2

    C2H6