Визначити молекулярну формулу алкану. Густина його за воднем 29

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 11:55
    0
    Mr (CnH₂n₊₂) = D H₂ (CnH₂n₊₂) * Mr (H₂)

    Mr (CnH₂n₊₂) = 29 * 2 = 58

    12n + 2n + 2 = 58

    14n = 56

    n = 4

    C₄H₁₀ бутан