Формульна маса гашеного вапна Ca (OH2) становить

+3
Ответы (1)
  1. 29 мая, 08:25
    0
    Mr (CaOH) 2) = Ar (Ca) + 2*Ar (O) + 2*Ar (H) = 40+2*16+2*1=40+32+2 = 74