Формульна маса гашеного вапна Ca (OH) 2 становить?

+1
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 08:31
    0
    Mr (CaOH) 2) = Ar (Ca) + 2*Ar (O) + 2*Ar (H) = 40+2*16+2*1=40+32+2=74