Ba → BaO → Ba ' (OH) 2 → BaCO3 → Ba'O

+5
Ответы (1)
  1. 29 января, 10:03
    0
    2Ba + O2 = 2BaO

    BaO + H2O = Ba (OH) 2

    Ba (OH) 2 + CO2 = BaCO3 + H2O

    BaCO3 - - - t - - - > BaO + CO2