1. бутадиен 1.3 + H2=

2. полимеризация этилена=

+5
Ответы (1)
  1. 20 марта, 01:27
    0
    1. СH2=CH-CH=CH2 + H2 - - - > CH3-CH=СH-CH3

    n (CH2=CH2) = ̶ (̶ CH2-CH2) ̶ n