1. FeCl3 - Fe (OH) 3

2. FeCl3 - Fe

+2
Ответы (1)
  1. 31 мая, 18:27
    0
    FeCl3+3KOH=Fe (OH) 3+3KCl

    2 FeCl3+3Mg = 2Fe + 3MgCl2