Ca+NiCl2=

Ni+CuSo4=

Co+hgcl2

+1
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 02:48
    0
    Сa + NiCl2 = CaCl2 + Ni

    Ni + CuSO4 = NiSO4 + Cu

    Co + HgCl2 = CoCl2 + Hg