Al4C3+NaCl = ?

CaC2+NaCl=?

+3
Ответы (1)
  1. 10 июля, 10:44
    0
    По моему так: Al4C3+12NaCl = 4AlCl3+3Na4C

    CaC2+2NaCl=CaCl2+2NaC