AlCl3+AgNO3=

Fe (NO3) 3+NaOH=

LiOH+H2SO4=

+1
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 17:25
    0
    AgNO3 + AlCl3 = AgCl + Al (NO3) 3

    Fe (NO3) 3 + 3 NaOH = Fe (OH) 3 + 3 NaNO3

    LiOH+H2SO4 = H2So4 + 2 LiOH = Li2So4 + 2 H2O