найти tg если cos 3/2

+4
Ответы (1)
  1. 28 марта, 12:34
    0
    Tg α = sin α : cos α

    sin² α + cos² α = 1

    sin² α = 1 - cos²α

    sinα = 1 - 9/4 = - 1,25

    tg α = - 1, 25 : 1,5 = - 0,8

    думаю, що правильно