Плошя круга, вписаного у квадрат, доривнуэ 16 пи см квадратных знайдить плошу увадрата

+3
Ответы (1)
  1. 25 мая, 03:54
    0
    С=пR²

    16=п*4².

    d (диагональ) = √2*D (диаметр)

    d=8√2

    S=d²/2

    S=8√2/2=4√2 см²