Внутренний угол правильного многоугольника на 132 ° больше зовнишний. Скилькы сторон имеет многокуьник

+2
Ответы (1)
  1. 11 августа, 17:01
    0
    Нехай зовнишний кут многокутника становить х°, тоди внутришний - (х+132) °. Складемо ривняння:

    х+х+132=180

    2 х=48

    х=24 (°) - зовнишний кут многокутника,

    х+132=24+132=156 (°) - внутришний кут многокутника.

    Знаючи, що кут многокутника α = (180°n-360) / n, знайдемо n:

    156 = (180n-360) / n

    156n=180n-360

    24n=360

    n=15 (стор.)

    Видповидь: Це 15-кутник.