SinA = 8/17

(/-дробь)

Знайдите значения других трьох основних тригонометричних функций

+1
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 19:50
    0
    Cos²A=1-Sin²A=1 - (8/17) ²=1-64/289=225/289

    Cos A = = 15/17

    TgA=SinA/CosA=8/17 : 15/17=8/15

    Ответ. Сos = 15/17

    Tg = 8/15