Дано:

U=220B

I=2A

t=30c

m=100 кг

h=10 м

g=10 Н/кг

Найти:

КПД-?

+3
Ответы (1)
  1. 14 августа, 02:10
    0
    КПД = mgh / UIt

    КПД = 100*10*10 / 220*2*30 = 10000 / 13200=0,76 (76%)