Дано: r=2,3*10^6 Дж/кг

Q=92*10^3 Дж

M-?

+2
Ответы (1)
  1. 9 апреля, 11:49
    0
    Q=rm

    M=r/Q

    M=2,3*10^6 Дж/кг/92*10^3 дж=25 кг