За одну хвилину колесо велосипеда робить 120 оборотов. Чому доривнюе период и частота обертив

+4
Ответы (1)
  1. 10 апреля, 02:57
    0
    Дано:

    t=60 с

    n=120

    Найти:

    T-? v-?

    Решение:

    T=t/n=60/120=0.5 с

    v=1/T=1/0.5=2 Гц

    Ответ: T=0.5 с; v=2 Гц