Дано:R1=15 ом, R2=4 ом, R3=6 ом, R4=4 ом, R5=4 ом, R6=15 ом, I6=1.44 А.

+2
Ответы (1)
  1. 29 февраля, 00:51
    0
    R1=R2=R3=15 Ом = >

    R (1-3) = R1/3=R2/3=R3/3=5 Ом;

    R4=R5=8 Ом = >

    R (4,5) = R4/2=R5/2=4 Ом;

    Rобщ=R (1-6) = R (1-3) + R (4,5) + R6=21 Ом.