Дано v=6m, s=1.5m^2, p=?

+3
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 19:46
    0
    P=F/s = mg/s = pVg/s = 2600 кг/м³*6 м³*10 Н/кг/1,5 м² = 104000 Н/м² = 104*10³ Па = 104 кПА