Дано: V=4,57*10^14 Гц

h=6,63*10^-34 дж*с

Найти: Е-?

+2
Ответы (1)
  1. 20 октября, 08:15
    0
    E=hv=6,63*10^-34*4,57*10^14=30*10^-20